Mulieres

Karolin Kuusik: see ei ole küll päris normaalne, aga vahepeal nuusutan niisama pesuvahendit!

Moedisainer, stilist ja ema Karolin Kuusik peab toodete kodumaist päritolu oluliseks, ehkki eelkõige peavad need olema ka head. Tema vaieldamatu lemmik on põhjamaise metsa lõhnaline kodumaine pesugeel, mida käib vahel niisamagi nuusutamas.

“Mõistagi meeldib mulle, kui pesuvahend on nii hea, et lisaks meeldivale lõhnale ja pakendile saab pesu ka päriselt puhtaks ja seda looduslikult. Minu lemmikuks on kujunenud kodumaise tootja Mulierese põhjamaise metsa lõhnaline pesugeel Nordic Forest, mille lõhna esimest korda kogedes armusin sellesse totaalselt. See ei ole küll päris normaalne, aga vahepeal keeran lihtsalt niisama korgi pealt ära ja nuusutan käbisid, vaiku ja puitu meenutavat aroomi. Super! Aga mõistagi on oluline ikka ka see, et pesu saab looduslikult võimalikult puhtaks. Kui heledatelt riietelt on vaja plekke eemaldada, siis tuleb ehk teinekord geeli plekile hõõruda, kuid see on iseenesest mõistetav.

Disainiarmastajana on minu jaoks oluline koht ka pakendil – Mulierese toodetel on see pisut tagasihoidlik, stiilne, armas ja sümpaatne. Näeb ka väga öko välja, nii et poes pole raskusi õige asja ülesleidmisega. Mu pojale Levile väga meeldib ise pesumasina ust avada ja poolniiskeid riideid trumlist välja kiskuda. Kuna tegemist on loodusliku pesuvahendiga, siis luban tal seda mängu mängida.

Minu jaoks on oluline ka see, et tegu on Eesti tootega, ehkki eelkõige peab toode olema siiski hea ja toimiv. Mul on heameel, et olen enda ja oma pere jaoks avastanud Mulierese pesu- ja puhastusvahendid,” rõõmustab Karolin Kuusik.

 

Mulierese looduslikud ja keskkonnasõbralikud pesu- ja puhastusvahendid on Eesti päritolu. Algselt vaid oma pere tarbeks valmistatud lõhnastamata sensitive-tooted sobivad hästi ka ülitundlikule ja allergilisele nahale. Rahvusvaheliselt tunnustatud EcoCert organic sertifikaat kinnitab, et Mulierese pesugeelid ja üldpuhastusvahendid on biolagunevad, nende koositsosad on 99,97% looduslikku päritolu, tootmisel on kasutatud mahepõllumajanduse toorainet ning tootmissüsteemid vastavad säästva arengu standardile. Kusjuures rahvusvaheliste uuringute kohaselt on naturaalsete toodetena sertifitseeritud vaid vähem kui 1% pesu- ja puhastusvahenditest.

Mulierese tooted baseeruvad nahasõbralikul ja heade puhastusomadustega oliiviõlil ning ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna- ega värvaineid. Tooteid pole katsetatud loomadel ja need kannavad alates 2016. aastast ka rahvusvahelist vegan society märgist. Lõhnastamata sensitive-seeria toodetel on Eesti Allergialiidu soovitus ja Mulierese pesugeel Roosiaed nimetati 2016. aastal Malmö ökomessil Skandinaavia parimaks uueks elustiilitooteks. Lisaks on valikus värske tsitruse ja põhjamaise metsa aroom, mis kõik loodud kvaliteetsete eeterlike õlide baasil. Isegi tootepakendid on erilised: töödeldud papist ja täielikult biolagunevad.

Loe ka, mida arvavad Mulieresi pesu- ja puhastusvahenditest Krista Lensin ja Merle Liivak!