Looduslik üldpuhastusvahend Põhjamaine Mets

Üldpuhastusvahend

KÖÖGI- JA TÖÖPINNAD
VANNITUBA
PÕRANDAD
AKNAD
NÕUD
PUUVILJAD
AUTO
TAIMEKAITSEVAHEND

Pesuäädikas

PEHME PESU
ERKSAD VÄRVID
ELEKTRIVABA TEKSTIIL
PUHTAD AKNAD
ANTIBAKTERIAALNE

Looduslik pesugeel Roosiaed

Pesugeel

PUHAS JA PEHME PESU
ERKSAD VÄRVID
SOBIB IGALE KANGALE
KÕIK ÜHES

Kuigi harva fantaseerime me koristamisest, võib Mulierese looduslikule üldpuhastusvahendile tööülesannete väljamõtlemisel küll fantaasia lendu lasta: see teeb puhtaks enam-vähem kõik, olles seejuures aga tervisele ja keskkonnale ohutu.

Võid seda kasutada alates puuviljade loputamisest kuni auto pesemiseni. Sinna vahele mahuvad aga muidugi ka nõude- ja põrandapesu, vannitoa küürimine, akende, köögi- ja tööpindade pesemine, ahju ja grilli puhastamine ning muud mitte kuigi fantastilised koristustegevused.

Kasutamine

Lisa üks korgitäis üldpuhastusvahendit 10 l sooja vee kohta. Pese põrandat nagu põrandat ikka pestakse (algajale soovitus: ära end nurka pese).

Sega 2 supillusikatäit söögisoodat poole korgitäie üldpuhastuvahendiga. Küüri ning loputa pinnad veega.

Lisa üks korgitäis üldpuhastusvahendit 0,5 l vee kohta pihustiga pudelisse. Pihusta ja puhasta.

Lisa üks korgitäis üldpuhastusvahendit 0,5 l vee kohta pihustiga pudelisse. Pihusta ja puhasta. Lisaks loputa puhta mineraalvee või Mulierese lõhnastatud äädika ja vee lahusega.

Tilguta vahendit nõudepesušvammile või pihusta pritspudelist otse nõudele. Sobib ka grilli ja ahju puhastamiseks.

Lisa kausitäie vee kohta teelusikatäis üldpuhastusvahendit. Pese sealsamas kausis puhtaks oma puu- ja juurviljad. Loputa ohtra veega.

Lisa üks korgitäis üldpuhastusvahendit 10 l sooja vee kohta. Pese auto harjaga puhtaks, loputa sooja veega. Sobib ka survepesuriga pestes.

Lisa üks korgitäis üldpuhastusvahendit 0,5 l vee kohta, ekstra vungi andmiseks sega sinna ka pool teelusikatäit Cayenne’i pipart või kaneeli. Kasuta pritspudelis.

Lõhnastatud üldpuhastusvahendi sees on: oliiviõliseep, lavendlivesi, sidrunhape, eeterlikud õlid. Loe koostisainete kohta rohkem.
Lõhnastamata üldpuhastusvahendi sees on: oliiviõliseep, lavendlivesi, sidrunhape. Loe koostisainete kohta rohkem.

Kuidas pesuäädikaga pesu pesta?

Pesu pesemiseks vala kolm korgitäit Mulierese naturaalset pesuäädikat pesumasina loputusaine sahtlisse. Nii tagad, et pesu tuleb masinast välja värske, pehme ja erksavärvilisena. Pesuäädikas sobib hästi ka spordiriiete ja muude õrnade kangaste pesemiseks!

Kuidas pesuäädikaga plekke eemaldada?

Tülikamate plekkide korral kalla pesuäädikat otse plekile ning lase rõival 30 minutit vees liguneda. Seejärel jätka tavapärase pesuga.

Kuidas pesuäädikaga pindasid puhastada või pesu triikida?

Pesuäädikast saad valmistada käepärase lahuse, kui lahjendad 1 osa äädikat 1 osa veega ning valad saadud lahuse pihustiga pudelisse. Sellega saad puhastada aknaid, vannitoa- või köögipindasid, samuti võid piserdada seda triikimise ajal riietele.

Lõhnastatud äädika sees on: looduslik ja vegan valge äädikas, eeterlikud õlid.

Looduslikest koostisosadest valmistatud Mulierese pesugeel sobib hästi ka õrna ja tundliku nahaga inimeste ning laste pesu pesemiseks. See on naha- ja loodussõbralik, aga väga tõhus!

Mulierese pesugeel sobib kõikide kangatüüpide, kaasa arvatud villa, siidi ja Gore-Tex rõivaste pesemiseks erinevatel temperatuuridel 30-60°C.

Kasutamine

 •   Eelistades Mulierese pesuvahendit, pole vaja kasutada eraldi leotus- või pesuloputusvahendeid – pesu jääb pehmeks ka ilma lisaaineteta.
 •   Tugevamate plekkide korral hõõru pesuvahendit eelnevalt plekile.
 •   Mulieresega pestes jääb valge pesu valgeks, must mustaks ning värviline pesu säilitab oma kirkad värvid – ja maailm jääb iga pesuga natukene rohelisemaks.

Mulierese pesugeel on kontsentreeritud ning ühest pudelist piisab tervelt 37 pesukorraks, mis võrdub umbes 185 kg pesuga.

 • Pehme vesi – 40 ml
 • Keskmine vesi – 40 ml
 • Kare vesi – 60 ml
 • Käsipesu puhul 10 l vee kohta lisada 40 ml ehk üks korgitäis pesuvahendit.

Lõhnastatud pesugeeli sees on: oliiviõliseep, lavendlivesi, äädikas, glütseriin, eeterlikud õlid. Loe koostisainete kohta rohkem.
Lõhnastamata pesugeeli sees on: oliiviõliseep, lavendlivesi, äädikas, glütseriin. Loe koostisainete kohta rohkem.

Pesumasin on peaaegu nagu pereliige. Selleks, et tema iga oleks pikk ning pestud pesu alati värske lõhnaga, hoolda oma pesumasinat regulaarselt, vähemalt neli korda aastas.

Looduslikult saab seda teha nii:

 1. vala pesumasina sahtlisse paar supilusikatäit
  sidrunhapet, söögisoodat või 100 ml äädikat
 2. käivita tühi masin temperatuuriga 90-95C
 3. puhasta hoolikalt pesumasina sahtel,
  luugi tihend ja kaeluskumm.

PARIM LOODUSLIKU ELUVIISI TOODE

Natural & Organic Awards Scandinavia 2016 konkursil omistati pesugeelile „Roosiaed“ kõrgeim tunnustus kui parim uus loodusliku eluviisi toode „Best New Eco/Natural Living Product“.

 100% VEGAN

Vegan sertifikaat on majakaks vegan toodete tarbijale, nende perekondadele ja sõpradele.Päevalille sümbolivõib leida toidu ja joogi, kosmeetikatoodetelt, puhastusvahenditelt ja teenustelt. Vegan Society märgis “vegan” pärineb 1944. aastast, kus päevalille sümbol annab klientidele kindlustunde tarbimisel, et ettevõte toodab kvaliteetseid ja eetilisi tooteid. Mulierese tooteid ei ole testitud loomadel ning kõik koostisosad on 100% taimset päritolu. Seetõttu on meile omistatud rahvusvaheline Vegan Society sertifikaat.

ALLERGIALIIT SOOVITAB

Meie lõhnastamata pesugeel ja üldpuhastusvahend on saanud Eesti Allergialiidu märgise, mis tõestab, et need on ohtutud, usaldusväärsed, lõhnaaineteta ning ei sisalda ärritavaid või ülitundlikkust põhjustavaid aineid. Ükski meie toode ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.

 ECOCERT

ECOCERT on Euroopa üks rangematest ja mainekamatest standarditest, mis on globaalselt kõige tunnustatumaid sertifikaate. ECOCERT on Mulieres toodetele väljastanud loodustoodete sertifikaadi „EcoCert natural detergent, made with ORGANIC“, mis kinnitab pesugeelide, üldpuhastusvahendite ningtootmissüsteemide vastavust säästva arengu standardile. EcoCert sertifikaat kinnitab, et Mulieres tooted on biolagunevad, koostisosad on99,97 % looduslikust päritolust ja 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

99,97 % LOODUSLIKEST KOOSTISOSADEST JA PARABEENIVABA

Märgist kasutame kõikidel toodetel, millega rõhutame, et toode on biolagunev, 99,97 % looduslikest koostisosadest ja parabeenivaba.