Kuidas vormistada tellimust

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1     Müügitingimused kehtivad klientide (edaspidi Klient) ja Mulieres OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2      Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Mulieres OÜ toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3      Mulieres OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Mulieres.eu veebilehel.

2. Hinnad

2.1     Kõik hinnad Mulieres OÜ veebilehel sisaldavad käibemaksu 22%.

2.2     Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

2.3    Sisse loginud kasutajale kehtib soodustus – 5%

3. Tellimuse vormistamine

3.1     Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

3.2     Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, vajutades +/- märgile.

3.3     Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 49 EUR ostust on kauba kohaletoimetamine pakiautomaati Eestis siseriiklikult tasuta.

Kui tellimuse summa väheneb püsikliendi soodustust ja/või sooduskoodi kasutades alla 49 EUR, lisandub tellimusele ka postikulu.

3.4     Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „mine maksma“. Sisestage kontaktandmed, valige tarne- ja makseviis. Valige teile sobiv tarneviis.

3.5     Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „esita tellimus“. Tasuda saate kohe krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „ minu konto“ alt.

3.6     Tooted postitame pärast raha laekumist.

3.7 Püsitellimus

Mulieres e-poes on võimalik osta tooteid püsitellimustena, mis tähendab, et teile saadetakse iga kuu teie poolt valitud tooted ning teie krediitkaardilt debiteeritakse igakuiselt tellitud toote maksumus.

Püsitellimust saab vormistada ainult krediitkaardiga. Püsitellimus on tähtajatu. Püsitellimuse saab peatata/lõpetada sisse logides “minu konto” lehel.

3.8 Sooduskupongiga ostmine

Kui Teile on edastatud sooduskupong, siis sisestage kupongi kood allahindluse saamiseks vastavasse lahtrisse. Sooduskupongi ei saa kasutada kinkekaardi ostmisel.[/vc_column_text][/vc_column]

3.9 Kinkekaardiga ostmine

Kinkekaart kehtib maksevahendina vastavalt kinkekaardil olevale hinnaväärtusele. Kinkekaarti saab kasutada ainult Mulieres.eu e-poes. Kinkekaart aegub kinkekaardile märgitud kuupäeval.

Kui kasutad kinkekaarti ostmisel, lisa kinkekaardil olev kood “kassas” vastavasse lahtrisse.

Kinkekaart on ühekordselt kasutatav.

Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ja maksumuse vahet ei tagastata. Kui kogusumma on suurem, tuleb tasuda vahe maksekaardiga. Ühe ostu eest saab kasutada ühte kinkekaarti.

Kinkekaardi ostmisel muud soodustused ei laiene.

4. Maksevõimalused

Mulieres OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Mulieres OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Mulieres e-poes on võimalik ostude eest turvaliselt tasuda nii pangalingi kui ka kaardimakse kaudu. Sobiva  makselahenduse saate valida järgmiste võimaluste seast:

Pangalink

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor,  LHV, Coop Pank ja Pocopay

Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor

Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor

Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki, Säästonpankki ja Handelsbanken

Kaardimaksed

Visa, Mastercard

4.1 Müügilepingu jõustumine

4.2.1     Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „esita tellimus”.

4.1.2     Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Mulieres OÜ arveldusarvele.

4.1.3  Kliendil on õigus 14-päeva jooksul, arvates kauba kättesaamisest või tellimuse vormistamisest juhul, kui kaup ei ole veel Kliendini jõudnud, teatada Mulieres OÜ-le lepingust taganemise soovist ja nõuda kogu tasutud summa tagastamist. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud Kliendi isiklikke vajadusi arvestades eritellimusena. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Kliendil. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest.