Mulieres sai alguse, kui meie perre sündisid lapsed, kelle nahk ei sallinud üldlevinud keemilisi pesuvahendeid.

Vajadus tõhusa ja loodusliku, ülitundlikule ning allergilisele nahale sobiva pesuvahendi järele kannustas meid katsetama vanaema sahtlist leitud seebiretseptidega. Kui alguses valmistasime oma looduslikku ja keskkonnasõbralikku pesuvahendit vaid oma tarbeks, siis üsna pea varustasime sellega ka oma sõpru ning sugulasi. Tänaseks on kodusest seebitegemisest kasvanud välja Mulierese pesu- ja puhastusvahendite sari, mille on enda jaoks leidnud juba tuhanded perekonnad üle maailma.

 

Seni on Mulieres kindlalt kanda kinnitanud kümnes erinevas Euroopa riigis, kuid kliendid on meie tooted enda jaoks leidnud maailma kaugemateski kohtades – Taiwanist Dubaini. Meie kanget soovi kogu maailma rohelisemaks teha iseloomustab hästi fakt, et 80% meie toodangust läheb välismaale.

Ajamegi oma jonni, et kogu planeedile näidata, et Eesti-sugune väike roheline nurgake võib tervet ilma muuta.

Mulierese lugu

Pere ja sõpruskonna positiivne tagasiside meie varajastele katsetustele innustas meid süvenema looduslike puhastusvahendite mitmekülgsesse maailma.

Oma retseptide väljatöötamisel pöörasime pilgud eelkõige traditsioonide poole. Tahtsime näha, milliseid vahendeid kasutasid meie esivanemad, enne kui need eelmise sajandi keemiarevolutsiooniga unustuse hõlma vajusid. Uurisime võimalikke koostisosi, katsetasime erinevaid toimeaineid ning otsisime parimaid keskkonnasäästlikke tootmis- ja pakendamisvõimalusi. Aastatepikkuse arendamise ja uurimistöö käigus täiustus meie esialgne retsept oluliselt ning sündis Mulieres – tootesari, mille üle võime uhkust tunda. Kõik meie tooted on looduslikest koostisosadest, pakendatud keskkonnahoidlikult ning toimivad tõhusalt.

Töötame selle nimel, et üha rohkem inimesi teeksid läbinisti looduslikke tarbimisvalikuid, mis on ohutud nii inimestele kui ka ümbritsevale keskkonnale. Me soovime muuta inimeste mõtlemist ja puhastusharjumusi – sest nii muutub samm-sammult ka maailm.

Tahame jagada oma teadmisi ja kogemusi sellest, et loodusest hoolimine on võimalik elukvaliteedis järeleandmisi tegemata. Vastupidi, loodusest hoolides saab elukvaliteet ainult tõusta.

merylin

“Ühel päeval märkasime, et meie lapse nahk on punane ja ärritunud. Hakkasime asja põhjalikumalt uurima ning mõistsime, et meie kodused puhastusvahendid ei sobi tundlikule nahale. Kuna turul ei olnud meie jaoks õiget looduslikku toodet, siis otsustasime, et valmistame selle ise ja korralikult. Ja nii Mulieres sündiski!”

Merylin Rüütli

Mulierese looja, 4 lapse ema

Mulierese puhastusvahendid põhinevad nahasõbralikul oliiviõlil, millel on tõendatult head puhastusomadused ning mis oma tõhususe juures ei ärrita nahka.

Meie pere õdusas tootmishoones välja töötatud pesuvahendite puhastusvõimet on testinud ja kinnitanud targad kitlitega inimesed Tallinna Tehnikaülikooli laborites. Meie tooted ei põhjusta kahju elusorganismidele või meid ümbritsevale keskkonnale. Need on turvaline valik lastega peredele, samuti leiavad Mulierese toodete hulgast endale sobiva nii tundliku nahaga inimesed kui ka allergikud.

Soovime anda oma toodete kasutajatele võimaluse pesta pesu ja puhastada kodu loodusega kooskõlas, koormamata liigselt Läänemere niigi habrast tasakaalu.

Läänemere kallastel elab ligi 85 miljonit inimest ning eriliste geograafiliste, klimaatiliste ja okeanograafiliste tunnuste tõttu on meie kodumeri oma valgalal väga tundlik inimtegevusest põhjustatud keskkonnamõjude suhtes. Üha rohkem inimesi tunneb muret ja vastutust selle eest, millise elukeskkonna pärandame oma lastele. Mulierese toodete aluseks on looduslikud tensiidid, mille kõige levinumaks esindajaks on roheline seep, seega on meie tooted ka biolagunevad. Läänemere riigid on leppinud ühiselt kokku eesmärgis – taastada Läänemere merekeskkonna tervis. Mulieres annab meelsasti oma panuse!

PARIM LOODUSLIKU ELUVIISI TOODE

Natural & Organic Awards Scandinavia 2016 konkursil omistati pesugeelile „Roosiaed“ kõrgeim tunnustus kui parim uus loodusliku eluviisi toode „Best New Eco/Natural Living Product“.

 100% VEGAN

Vegan sertifikaat on majakaks vegan toodete tarbijale, nende perekondadele ja sõpradele.Päevalille sümbolivõib leida toidu ja joogi, kosmeetikatoodetelt, puhastusvahenditelt ja teenustelt. Vegan Society märgis “vegan” pärineb 1944. aastast, kus päevalille sümbol annab klientidele kindlustunde tarbimisel, et ettevõte toodab kvaliteetseid ja eetilisi tooteid. Mulierese tooteid ei ole testitud loomadel ning kõik koostisosad on 100% taimset päritolu. Seetõttu on meile omistatud rahvusvaheline Vegan Society sertifikaat.

ALLERGIALIIT SOOVITAB

Meie lõhnastamata pesugeel ja üldpuhastusvahend on saanud Eesti Allergialiidu märgise, mis tõestab, et need on ohtutud, usaldusväärsed, lõhnaaineteta ning ei sisalda ärritavaid või ülitundlikkust põhjustavaid aineid. Ükski meie toode ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.

 ECOCERT

ECOCERT on Euroopa üks rangematest ja mainekamatest standarditest, mis on globaalselt kõige tunnustatumaid sertifikaate. ECOCERT on Mulieres toodetele väljastanud loodustoodete sertifikaadi „EcoCert natural detergent, made with ORGANIC“, mis kinnitab pesugeelide, üldpuhastusvahendite ningtootmissüsteemide vastavust säästva arengu standardile. EcoCert sertifikaat kinnitab, et Mulieres tooted on biolagunevad, koostisosad on99,97 % looduslikust päritolust ja 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

99,97 % LOODUSLIKEST KOOSTISOSADEST JA PARABEENIVABA

Märgist kasutame kõikidel toodetel, millega rõhutame, et toode on biolagunev, 99,97 % looduslikest koostisosadest ja parabeenivaba.