Mulieres

KAROLIN KUUSIK AVASTAS ENDA JAOKS MULIERESE PESUGEELI NORDIC FOREST

Moedisainer ja stilist ning pisipoja ema Karolin Kuusik on regulaarne Mulierese toodete kasutaja. Tema vaieldamatuks lemmikuks on põhjamaise metsa lõhnaline pesugeel Nordic Forest. Karolin jagas meiega lahkesti oma Mulierese kogemust.

Karolin:

“Disainiarmastajana räägiksin alustuseks ka pakendist – see on pisut tagasihoidlik, stiilne, armas ja sümpaatne. Näeb ka öko välja, nii et poes pole raskusi õige asja üles leidmisega.

Ja siis kogesin lõhna ja armusin sellesse totaalselt. See ei ole küll päris normaalne, aga vahepeal keeran lihtsalt niisama korgi pealt ära ja nuustuan käbisid, vaiku ja puitu meenutavat aroomi. Super!

Meeldiv on tõdeda, et lisaks meeldivale lõhnale ja pakendile, saab pesu ka päriselt puhtaks ja seda 100% looduslikult. Kui heledatelt riietelt on vaja plekke eemaldada, siis tuleb ehk teinekord geeli plekile hõõruda, kuid see on iseenesest mõistetav.

Mu pojale Levile väga meeldib ise pesumasina ust avada ja poolniiskeid riideid trumlist välja kiskuda. Kuna tegemist on loodusliku pesuvahendiga, siis luban tal seda mängu mängida.

Minu jaoks on oluline ka see, et tegu on Eesti tootega. Kodumaine päritolu on minu jaoks väga oluline, kuid eelkõige peab toode olema siiski hea ja toimiv. Mul on heameel, et olen enda ja oma pere jaoks avastanud Mulierese pesu- ja puhastusvahendid.”