Mulieres sai alguse, kui meie perre sündisid lapsed, kelle nahk ei sallinud üldlevinud keemilisi pesuvahendeid. Vajadus tõhusa ja loodusliku, ülitundlikule ning allergilisele nahale sobiva pesuvahendi järele kannustas meid katsetama vanaema sahtlist leitud seebiretseptidega. Kui alguses valmistasime oma looduslikku ja keskkonnasõbralikku pesuvahendit vaid oma tarbeks, siis üsna pea varustasime sellega ka oma sõpru ning sugulasi. Tänaseks on kodusest seebitegemisest kasvanud välja Mulierese pesu- ja puhastusvahendite sari, mille on enda jaoks leidnud juba tuhanded perekonnad üle maailma.

Mulieres maailmas

Seni on Mulieres kindlalt kanda kinnitanud kümnes erinevas Euroopa riigis, kuid kliendid on meie tooted enda jaoks leidnud maailma kaugemateski kohtades – Taiwanist Dubaini. Meie kanget soovi kogu maailma rohelisemaks teha iseloomustab hästi fakt, et 80% meie toodangust läheb välismaale. Ajamegi oma jonni, et kogu planeedile näidata, et Eesti-sugune väike roheline nurgake võib tervet ilma muuta.

Keemiavaba puhas kodu

Pere ja sõpruskonna positiivne tagasiside meie varajastele katsetustele innustas meid süvenema looduslike puhastusvahendite mitmekülgsesse maailma. Oma retseptide väljatöötamisel pöörasime pilgud eelkõige traditsioonide poole. Tahtsime näha, milliseid vahendeid kasutasid meie esivanemad, enne kui need eelmise sajandi keemiarevolutsiooniga unustuse hõlma vajusid. Uurisime võimalikke koostisosi, katsetasime erinevaid toimeaineid ning otsisime parimaid keskkonnasäästlikke tootmis- ja pakendamisvõimalusi. Aastatepikkuse arendamise ja uurimistöö käigus täiustus meie esialgne retsept oluliselt ning sündis Mulieres – tootesari, mille üle võime uhkust tunda. Kõik meie tooted on looduslikest koostisosadest, pakendatud keskkonnahoidlikult ning toimivad tõhusalt.

Keskkonnasõbralikud puhastusvahendid

Töötame selle nimel, et üha rohkem inimesi teeksid läbinisti looduslikke tarbimisvalikuid, mis on ohutud nii inimestele kui ka ümbritsevale keskkonnale. Me soovime muuta inimeste mõtlemist ja puhastusharjumusi – sest nii muutub samm-sammult ka maailm.

Tahame jagada oma teadmisi ja kogemusi sellest, et loodusest hoolimine on võimalik elukvaliteedis järeleandmisi tegemata. Vastupidi, loodusest hoolides saab elukvaliteet ainult tõusta.

Mulierese looja Merylin Rüütli, 4 lapse ema:

“Ühel päeval märkasime, et meie lapse nahk on punane ja ärritunud. Hakkasime asja põhjalikumalt uurima ning mõistsime, et meie kodused puhastusvahendid ei sobi tundlikule nahale. Kuna turul ei olnud meie jaoks õiget looduslikku toodet, siis otsustasime, et valmistame selle ise ja korralikult. Ja nii Mulieres sündiski!”

KUI OLED KESKKONNATEADLIK, LASTEGA,
ALLERGIK VÕI ELAD PÕHIMÕTTEL “MIDA
VÄHEM TARBIDA, SEDA PAREM”, SIIS ON
MULIERES IGAL JUHUL SULLE.

Mulierese puhastusvahendid põhinevad nahasõbralikul oliiviõlil, millel on tõendatult head puhastusomadused ning mis oma tõhususe juures ei ärrita nahka. Meie pere õdusas tootmishoones välja töötatud pesuvahendite puhastusvõimet on testinud ja kinnitanud targad kitlitega inimesed Tallinna Tehnikaülikooli laborites. Meie tooted ei põhjusta kahju elusorganismidele või meid ümbritsevale keskkonnale. Need on turvaline valik lastega peredele, samuti leiavad Mulierese toodete hulgast endale sobiva nii tundliku nahaga inimesed kui ka allergikud.

Säästame Läänemerd

Soovime anda oma toodete kasutajatele võimaluse pesta pesu ja puhastada kodu loodusega kooskõlas, koormamata liigselt Läänemere niigi habrast tasakaalu. Läänemere kallastel elab ligi 85 miljonit inimest ning eriliste geograafiliste, klimaatiliste ja okeanograafiliste tunnuste tõttu on meie kodumeri oma valgalal väga tundlik inimtegevusest põhjustatud keskkonnamõjude suhtes. Üha rohkem inimesi tunneb muret ja vastutust selle eest, millise elukeskkonna pärandame oma lastele. Mulierese toodete aluseks on looduslikud tensiidid, mille kõige levinumaks esindajaks on roheline seep, seega on meie tooted ka biolagunevad. Läänemere riigid on leppinud ühiselt kokku eesmärgis – taastada Läänemere merekeskkonna tervis. Mulieres annab meelsasti oma panuse!

[mc4wp_form id=”13056″]